İş Ortaklarımız 

Halil İbrahim Sayar Boya olarak kurulduğumuz günden bugüne kadar her zaman kaliteyi temsil ettik. Müşterilerimize her zaman en iyiyi sunma gayesiyle hareket ettik ve bu doğrultuda Türkiye'nin hatta Dünya'nın en kaliteli markaları ile beraber hareket etmeye devam ediyoruz.

Her alanda yüksek kalite sunabilen ve ana tedarikçimiz olan Dyo, İnşaat, Sanayi ve Otomotiv Grubunda satışını yaptığımız markaların başında geliyor.

Sanayi Boyalarında Dyo ailesinin bir diğer markası olan Dewilux ürünlerini siz müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz.

BASF grubunun otomotiv yan ürünlerinde üretim yapan markası Norbin, yeni yapılanmasına rağmen pazarda yerini sağlama almayı başardı.

BASF grubunun aşındırıcılar ve zımparalar için oluşturduğu marka son derece kaliteli ürünleri ile hem otomotiv hem de sanayi sektörlerinde bekleneni fazlasıyla karşılıyor.

BASF grubunun amiral gemisi Glasurit üstün Alman kalitesinde otomotiv ve sanayi sektörlerine yönelik boya ve kaplamaları üretiyor.

Yine BASF ailesinden olan Baslac, kaliteli oto boyasını uygun fiyata sunuyor.

dyo, dewilux, basf, glasurit, baslac, norbin, rodim, boya, vernik, cila, zımpara, inşaat boyası, dyo inşaat boyası, dyo tavan, duvar boyası, dış cephe boyası, dyo sanayi boyaları, dyo sanayi boyası, sanayi boyası, endüstriyel boya, rapid boya, sentetik astar, sentetik boya, epoksi astar, akrilik boya, dyo oto boyası, oto boyası, macun, çelik macun, galvaniz macun, konya dyo, dyo konya, afyon dyo, ısparta dyo, nevşehir dyo, niğde dyo, kırşehir dyo, ankara dyo, eskişehir dyo, antalya dyo, aksaray dyo, karaman dyo.

Halil İbrahim Sayar Boya

Ticaret ve Sanayi Ltd. Şti.

Horozluhan OSB Mh. 

Çamlıyayla Sk. No:4 

42110 Selçuklu/Konya

+90 (332) 251 56 00

Tüm Hakları Saklıdır. ©2019 - Halil İbrahim Sayar Boya

s_sayar.png